Infolonia: (61) 879 19 13, mobile: 602 526 379 biuro@monitoruj.pl   

  Trochę więcej o nas...

Facebook - LIVE CZAT
 
 

 

 

Monitoringiem zajmujemy się od 2007 roku.

Znamy kamery od podszewki i obserwowaliśmy zmiany w technologii w trakcie ich wdrażania.

Przez lata obsłużyliśmy tysiące klientów i wysłaliśmy wiele tysięcy paczek z kamerami.

W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne oraz ultra nowoczesne urządzenia do monitoringu w wielu formach i o wielu różnych zastosowaniach - od sprzętu analogowego, przez rejestratory cyfrowe, kamery IP, po specjalistyczne foto pułapki czy zminiaturyzowane kamery szpiegowskie.

Na naszą ofertę składa się przeszło 2000 różnych produktów, pochodzących od wielu renomowanych i cenionych na rynku producentów takich jak firma Vivotek, BCS, HikVision. Dzięki naszym urządzeniom, bez trudu stworzysz profesjonalny monitoring w miejscu pracy, w domu czy dowolnie innym, wybranym przez siebie otoczeniu

Wszystkie z oferowanych przez nasz sklep produktów, dla zachowania przejrzystości oraz dla wygody, poukładaliśmy w odrębne kategorie. Wśród nich, znajdują się działy ze sprzętem niezbędnym dla stworzenia efektywnego systemu monitoringu w zakładzie pracy czy w miejscu zamieszkania, kategorie z osprzętem dodatkowym, w tym urządzeniami zasilającymi, dział kamery IP, foto pułapki, kamery szpiegowskie, alarmy oraz wiele innych kategorii produktów. W każdej chwili na Twój telefon i mail czeka nasz konsultant.

Z pomocą naszych urządzeń, bez trudu stworzysz lub zmodernizujesz monitoring w każdym miejscu – od fabrycznej hali, przez pomieszczenia hotelowe czy sklepowe, po apartamenty czy rezydencje włącznie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, m.in. poprzez zastosowanie kamer IP, możesz równocześnie rejestrować i oglądać obraz w czasie rzeczywistym, a dzięki rejestratorom samochodowym lub mini kamerom dostępnym w naszym sklepie, zbierać materiały, które mogą okazać się przydatne w przyszłości.

Zapraszamy do zakupów!

 

Referencje

Firma monitoruj.pl miała przyjemność dostarczać sprzęt do wielu znanych i cenionych przedsiębiorstw w Polsce. Uczestniczyliśmy w wielu projektach zarówno komercyjnych jak i naukowych. Kilka z nich opisaliśmy na stronie Case Studies. Poniżej znajduje się lista wybranych firm, które zaufały nam kupując od nas sprzęt: