Jak szpiegować męża, żonę, dziewczynę i chłopaka?

Szpiegowanie za pomocą komórki

Badania naukowców z East Carolina University w Greenville (Karolina Północna) pod kierownictwem dr Sloane Burke wykazały, że obawiać szpiegowania powinni się główne mężczyźni! W anonimowej ankiecie wzięły udział 804 osoby. Uczestnicy musieli odpowiedzieć, czy zdarzyło im się szpiegowanie partnera i jakich technik używali.

Wyniki badań pokazały, że znacząco częściej szpiegują kobiety. Do sprawdzania swoich mężczyzn za pośrednictwem urządzeń elektronicznych przyznało się 34% pytanych pań i tylko 14% panów. Przedstawicielki płci pięknej zadeklarowały, że najczęściej sprawdzały aktywność partnera na Facebooku, a także historię połączeń komórkowych i archiwum sms-ów. Mężczyźni jednak wykazywali się dużo większą inwencją w dziedzinie technologii i używali takich zabawek jak lokalizatory GPS, podsłuchy i programy do łamania zabezpieczeń.

Przyjrzyjmy się w takim razie jakie możliwości mamy dziś do dyspozycji aby potwierdzić lub obalić swoje obawy. Niewierni zobaczcie co może Was spotkać.

Szpiegowanie komputera

Szpiegowanie komputera

Przy komputerze spędzamy dziesiątki godzin miesięcznie. Zaczynając od porannych newsów, poprzez maile, kończąc na serwisach społecznościowych. Jeśli w powietrzu wisi jakaś zdrada – jej oznaki znajdą się w komputerze. Jednocześnie komputer to najprostsze urządzenie do totalnej inwigilacji. Zarówno komputery stacjonarne jak i laptopy mogą być bardzo łatwo „zainfekowane” oprogramowaniem, które dokona następujących działań:

  • zapisze wszystko to, co było pisane na klawiaturze
  • zapisze informacje o uruchamianych programach, odwiedzanych stronach internetowych, wpisywanych danych w formularzach na stronach www
  • zapisze cykliczne zrzuty ekranu, będziesz widział co się działo na monitorze komputera – w tym strony pornograficzne
  • zapisze w jakich dokładnie godzinach były te czynności wykonywane
  • wyśle to wszystko w czasie rzeczywistym na inny komputer!!
  • nie da żadnych oznak swojego działania – programy te nie dają się wykryć

W skrajnym wypadku „szpieg” może przejąć kontrolę nad kamerą zamontowaną w laptopie i oglądać obraz na żywo z komputera „ofiary”!!
Tak zwane Spylogery instaluje się na komputerze „ofiary” w zaledwie kilkanaście sekund. Tyle czasu nieuwagi wystarczy aby mieć na swoim laptopie szpiega. Ceny za program wahają się w granicach 500 zł. Są także programy za darmo oraz wersje testowe.

W temacie szpiegowania komputera warto również wspomnieć o włamaniach na skrzynki pocztowe. Większość prywatnych haseł jest na tyle prosta, ze Twój partner nie będzie miał problemu z odgadnięciem. Można się posiłkować kolejnymi programami do łamania haseł. Uzyskując dostęp do poczty elektronicznej można dokonać bardzo daleko idącej inwigilacji. To samo dotyczy skrzynek wiadomości na portalach internetowych.

szpiegowanie telefonu komórkowego

Szpiegowanie telefonu komórkowego

Nasz największy przyjaciel – telefon komórkowy – jest skarbnicą wiedzy o naszych zachowaniach i znajomościach. Pokaż mi Twoje smsy, a powiem Ci kim jesteś. Dodaj do tego informacje o połączeniach, czasy tych zdarzeń oraz informacje o położeniu telefonu, a będę miał dane do procesu rozwodowego!

Czy wiesz, że da się odczytać sms nawet po ich wykasowaniu z karty sim i telefonu? 300 zł wystarczy aby kupić urządzenie do czytania danych z karty SIM – wszystkich danych tak jak z uszkodzonego dysku. Zobacz:

Za darmo można także dokonać całkiem sporych odczytów z telefonu. W ciągu dnia rozstajemy się z telefonem na łącznie ponad 30 minut – podczas prysznica, kąpieli, toalety, spotkań itp. W tym czasie ktoś może przeglądać smsy i połączenia. Najgorszy jest jednak inny scenariusz. Szpieg może użyć chwilowego dostępu do telefonu aby dostać się do strony www z bilingami na zawsze! Na stronach operatorów do zalogowania się potrzebny jest numer telefonu i jednorazowe hasło wysyłane na sms. Takie jednorazowe logowanie – z użyciem hasła odczytanego z leżącego telefonu – może udostępnić komuś nasz cały billing. Cały to znaczy wszystkie rozmowy jakie odbyliśmy będąc u tego operatora. Ilość smsów, numery telefonu, czasy połączeń..

Telefon to także podsłuchy na żywo. Wszystkie smartphony umożliwiają wgranie aplikacji do inwigilacji. Mogą to być lokalizatory, przesyłacze smsów, nagrywarki rozmów. Przykład: Neo-Call i FlexiSpy. Jedyna rada to pilnowanie komórki i wejście zabezpieczone hasłem – uciążliwe ale skuteczne.

lokalizator gps

To gdzie właśnie jedziesz nie jest już tajemnicą!

Możesz mieć w telefonie aplikację do namierzania albo podrzucony lokalizator GPS do torebki lub auta. ktoś może właśnie w tej chwili patrzeć na mapę z zaznaczonym autem. Prawda, że straszne.

Wielkość paczki papierosów, zasilanie na kilka do kilkunastu dni. informacje wysyłane bez przerwy całą dobę. Pełen zapis i historia Twoich podróży, w tym czas postoju. Jeśli parkujesz pod domem przyjaciela / przyjaciółki w godzinach pracy to wiedz, że coś się dzieje! Koszt takiej inwigilacji to niewiele ponad kilkadziesiąt złotych w miesięcznym abonamencie.

podsłuch gsm

Jeśli już mowa o podrzucaniu elektroniki..

Urządzenie mniejsze od zapalniczki zippo, wrzucone do Twojej torebki może dać szpiegowi możliwość słuchania tego co się dzieje w otoczeniu tejże torebki. W kazdej chwili można zadzwonić na kartę sim wsadzoną w ten gadżet i słuchać otoczenia. oczywiście można te odgłosy również nagrywać. Koszt około 200 zł!!!

Kamera mini

Kamery, kamery, kamery – w Twoim domu!

Kamera wielkości 1cm x 1cm x 1cm to mała kamera. Obiektyw do niej to już naprawdę niewiele do ukrycia. Rozejrzyj się. Ile widzisz miejsc, które mogą służyć jako zasłona do tak maluśkiego obiektywu?

mini kamera monitoruj

Obraz jakości VGA i dźwięk jak z komórki to wynik pracy tych mini kamer. Rejestrator i odbiornik sygnału mogą stać już zupełnie gdzieś indziej. Schowane w szafie lub w piwnicy. Taka inwigilacja może trwać tygodniami. Aż do skutku jak to mówią niektórzy. Obiektywy obejmują całe pomieszczenie. Montowane przez specjalistów w misiach, kratkach wentylacyjnych, lampach – są nie do wykrycia bez specjalistycznego sprzętu lub wiedzy praktycznej.

kamera ukryta skutecznie

Szukasz więcej inspiracji. Sprawdź wyniki wyszukiwania obrazków na hasło spy camera

złapana żona

Na koniec – czy ktoś Cię nie śledzi?

Godzina pracy przeciętnego człowieka w Polsce kosztuje od 10 do 40 złotych. Oznacza to, że za kilka set złotych ktoś może śledzić Cię cały dzień. Jak cień. Dobrze się maskować i wszystko fotografować. Agencje detektywistyczne tylko czekają na kolejną zazdrosną żonę, czy męża. To jest ich biznes. Wniosek jest jeden – druga połówka nie będzie miała problemu z wynajęciem takiej osoby. Materiał zebrany przez detektywa będzie dokładny, rzeczowy i dobrej jakości. Tam gdzie nie wystarczą „zabawki”, może czaić się „szpieg”.

Przeszliśmy przez większość dostępnych na rynku rozwiązań do zaglądania w różne miejsca. Artykuł nie miał straszyć. Miał za to otworzyć Ci oczy. Jedyną obroną przed szpiegowaniem jest uczciwość. Nie masz nic do ukrycia – Twój inwigilator spali się ze wstydu jak go złapiesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>